Haber

Aydın’da okullar arası voleybol müsabakalarında il birincileri belli oldu

Aydın Gençlik ve Sporİl Müdürlüğü’nün düzenlediği Ortaokul Erkek Voleybol İl Şampiyonası final karşılaşmasında Adnan Menderes Anadolu Lisesi galip il birincisi oldu.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün 2022-2023 faaliyet programında yer alan okul sporlarında bir branşın daha final maçları yapıldı. Okullararası Gençler A Erkekler Voleybol İl Şampiyonası final maçında İncirliova Spor Lisesi ile Aydın Adnan Menderes Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Aydın Efeler Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşen final karşılaşmasında, setler coşkulu taraftarlar ve dostlukta kıyasıya rekabetle sona erdi.

İncirliova Spor Lisesi ve Aydın Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nin çabasıyla Aydın Adnan Menderes Anadolu Lisesi şampiyon oldu. Birinci seti 29-27, ikinci seti 25-17 ve üçüncü seti 25-23 tamamladı. Küçük A Erkek Voleybolda Adnan Menderes Anadolu Lisesi şampiyon, İncirliova Spor Lisesi ise ikinci oldu. Ayrıca Nazilli Spor Salonu’nda yapılan 3.lük ve 4.lük maçlarında Aydın Nazilli Anadolu Lisesi 3., Aydın Nazilli Lisesi 4. oldu.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen turnuva sonunda dereceye giren kadroya ödül töreni düzenlendi. Oldukça heyecanlı ve mutlu olan gençler madalyalarını ve kupalarını okul müdürlerinin elinden aldı. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu